Zasady sprzedaży
Ogólne zasady sprzedaży w sklepie HolyShirt!

Sklep obsługuje "Popfabryka - usługi dla ludzkości".

Ceny koszulek zawierają podatek VAT.
Do każdego zamówienia dołączana jest faktura VAT.


Jak kupować?

Jeśli koszulka, którą zamawiasz ma kilka wersji kolorystycznych, skorzystaj w pola "UWAGI" w formularzu zamówienia, aby sprecyzować co dokładnie Cię interesuje.

Po złożeniu zamówienia, automatycznie wysłany zostanie list, który należy do nas odesłać w celu potwierdzenia zakupu. Dzięki temu wiemy, że nikt nie podał dla żartu Twojego adresu.
Poza tym to kolejna szansa na sprawdzenie poprawności danych adresowych oraz szczegółów zamówienia.

Staramy się na bieżąco aktualizować naszą ofertę, może jednak zajść sytuacja, że ktoś chwilę przed Tobą kupił ostatnią koszulkę z danym wzorem. Zostaniejsz o tym poinformowany, tak abyś mógł zweryfikować swoje zamówienie.


Sposób dostawy i płatności

Po potwierdzeniu przez Ciebie zamówienia wysyłamy maila z numerem konta, na który należy przelać pieniądze za koszulki i przesyłkę.
Już wkrótce wprowadzimy także możliwość uregulowania należności za pośrednictwem internetowych systemów płatności takich jak PayPal, czy PayU.

Zakupiony towar wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej przesyłką poleconą najpóźniej następnego dnia po zaksięgowaniu płatności.

Jeśli wolisz otrzymać przesyłkę kurierem, daj znać.


Reklamacje

Przede wszystkim mamy nadzieję, że nasze koszulki przypadną Wam do gustu ;)

Towar przed wysłaniem jest sprawdzany i odpowiednio pakowany, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia w transporcie. W przypadku reklamacji klient odsyła towar na koszt własny, po uprzednich ustaleniach telefonicznych lub e-mailowych.

Jeżeli przesłana koszulka nie spełnia Twoich oczekiwań, istnieje możliwość jego zwrotu w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Koszulka musi jednak wrócić w stanie nienaruszonym, a więc powinna być czysta i nie może nosić śladów użytkowania.

Pokrycie kosztów przesyłki zwrotnej pozostaje w gestii Klienta.
Kwota zamówienia, pomniejszona o koszty wysyłki, zostanie przelana na numer konta Klienta po dostarczeniu do nas zwróconej koszulki.

Jeśli omyłkowo wyślemy niewłaściwą koszulkę, koszty zwrotu i wysyłki odpowiedniej koszulki pozostają w naszej gestii.

Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość odmówienia przyjmowania zamówień od klientów, z którymi wcześniej nie mogliśmy dojść do porozumienia, przez co rozumiemy np. bezzasadne reklamacje, czy nieodbieranie przesyłek.


Uwagi

Właściwe działanie koszyka wymaga włączonej obsługi "cookies" w przeglądarce.

* Wypełnienie pól formularza oznaczonych gwiazdką jest niezbędne.

Wpisanie numeru telefonu nie jest wymagane. Jeśli zdecydujesz się na dostawę pocztą kurierską, informacja ta może pomóc kurierowi w razie problemów z dostawą.

Informujemy, że składając zamówienie, wyrażacie Państwo zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych sklepu HolyShirt. Dane są przetwarzane tylko dla potrzeb realizacji zamówień oraz informowania o naszej ofercie i nie będą udostępniane nikomu innemu. Mają Państwo prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania.

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt e-mail: witaj@holyshirt.pl


w górę strony
© Holy Shirt! 2009 / projekt i wykonanie strony: Popfabryka